facebookinstagram youtube

19 listopada 2020

SmoothieDog - testy w ramach TOP for DOG

 


Szukacie pysznej i zdrowej przekąski dla swojego psa? To dobrze trafiliście! Poznajcie SmoothieDog Polska o których to przygotowałam dzisiejszy post. Zapraszam :) 

Smoothie dla psa? Tak! Teraz także psy mogą popijać zdrowe koktajle :) 
Na stronie producenta przeczytacie: 
SmoothieDog składa się z mięsa najlepszej jakości, wybranych ziół i superfoods, świeżych warzyw i owoców. Naprawdę smaczny rosół mięsny sprawia, iż pies nie jest w stanie się jemu oprzeć, a jednocześnie dostarcza psu wystarczającą ilość płynu - i to jako bezcukrowa przekąska dla psa.

Krótko mówiąc, wszystkie składniki są starannie i świadomie wybierane i przetwarzane, butelkowane i wysyłane do Ciebie z wielką miłością i poświęceniem. SmoothieDog to bezzbożowy, bezcukrowy psi smoothie.
Do wyboru mieliśmy 3 smaki: 
  • z kurczakiem, i dodatkami takimi jak: pasternak, dynia, marchew, kurkuma
  • z wołowiną, z dodatkiem marchwi, pietruszki, buraków, dzikiej róży
  • z jagnięciną, z dodatkiem jabłka, marchwi, cukinii, szałwii hiszpańskiej. 
Szczegółowe składy znajdziecie tu: https://smoothiedog-shop.pl/

Smoothie jest karmą uzupełniającą, można oczywiście porcje wlać po prostu psu do miski, ale ja, jak już wiecie lubię swoim psom utrudniać życie i swoje przekąski dostawali w miskach spowalniających albo matach, żeby posiłek zajmował im znacznie więcej czasu :)Na początku testów podałam każdy smak osobno, okazało się, że każdy smak smakuje im równie dobrze, więc zdarzało mi się robić im mix smaków w jednej misce. Nawet przy takim łączeniu smaków żadnych problemów żołądkowych nie stwierdzono :) 


Testy minęły ekspresowo i pomyślnie. Smoothiedog to zdrowa przekąska i niskokaloryczna przekąska, którą zapewne polubi większość psów.
W związku z tym, że posiada płynną konsystencję, można szybko nawodnić psa a przy tym zająć go :) 
Nie wiem jak Wy, ale ja nie przepadam, za napełnianiem mat czy misek mokrą karmą, zawsze ubrudzę wtedy pół kuchni, o sobie nie wspominając.... Ze Smoothiedog sprawa jest bardzo prosta, wystarczy odkręcić *butelkę i nalać koktajlu do miski, i gotowe! 
*zawartość butelki może być oczywiście porcjowana, ale należy pamiętać by zużyć ją w ciągu 3 dni, po otwarciu trzymając ją w chłodnym miejscu. 

Jeśli nie macie misek ani mat, możecie nalać je do formy do zrobienia kostek lodu, podobno można zrobić też z niego pieczone ciasteczka, ale tego rozwiązania akurat nie praktykowałam :) 

My na pewno wrócimy do tego produktu a Was zapraszam do oddania na niego głosu w tegorocznej edycji TOP for DOG - https://topfordog.pl/9/top-for-dog-2020/kategorie Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza