facebookinstagram youtube

6 listopada 2022

TRZYPSY od Happy Snacky- testy w ramach TOP for DOG

 Trzypsy to mokra karma, którą moje psy miały przyjemność testować w ostatnich tygodniach. Co kryje się za tym ładnym opakowaniem? Przeczytacie poniżej!


TRZYPSY SUPERFOOD FOR DOGSJak przeczytacie na stronie producenta 

"TRZYPSY SUPERFOOD FOR DOGS to pełnoporcjowa karma mokra, bazująca na szczególnie bogatej recepturze wysokiej zawartości mięsa, bulionu warzywnego, alg morskich i siemienia lnianego. Bez dodatku zboża. Produkt polski."


Jeśli chodzi o skład, to bazą większości ze smaków TRZYPSY jest wieprzowina, muszę to podreślić bo informacja na opakowaniu może być lekko myląca. Głównym składnikiem karmy (od 57- 60% całego składu) jest wieprzowina, a pozostałe mięsa są dodatkami, jedynie w karmie z dziczyzną - dzika znajdziecie na pierwszym miejscu w składzie.  

Warianty smakowe TRZYPSY, które otrzymaliśmy do testów : 

  • wieprzowina z jeleniem
  • wieprzowina z królikiem 
  • wieprzowina z sarną
  • wieprzowina z dziczyzną 
  • wieprzowina z jagnięciną 
  • wieprzowina z indykiem 
Szczegółowe informacje o składach znajdziecie na stronie Happy Snacky


TESTYTo nie są pierwsze testy moich psów jeśli chodzi o karmę TRZYPSY, nie wiem czy pamiętacie ale w ubiegłorocznej edycji plebiscytu TOP for DOG też miały okazją ją sprawdzić. Od tego czasu wracam do tej karmy regularnie ponieważ uważam, że świetnie spisuje się jako wypełniacz do wszelkich zabawek czy mat. Karma ma aromatyczny zapach, powiedziałabym, że pachnie lepiej niż nie jeden ludzki pasztet! Ma fajną zwartą, ale nie za bardzo, konsystencję, przez co bardzo wygodnie wyjmuje się ją ze słoika. Mogłabym wręcz napisać, że jest lekko puszysta :) 

Kolejna kwestia która przemawia na plus- to opakowanie. Oprócz tego, że jest ładne- fajny design, czytelna etykieta, to mnie przekonuje fakt, że można je ponownie wykorzystać. Puszkę musimy wyrzucić do kosza (zajmuje w nim dużo miejsca, jest ostra itd itd) opakowanie po TRZYPSY śmiało możemy wykorzystać np na przetwory albo do ukorzeniania roślin. 

Kluczowa kwestia to reakcja moich psów i tu też bez większych uwag - no może oprócz jednej- psie źrenice powiększają się na widok karmy :D Sześć brzuchów bardzo dobrze na nią reaguje, nikt nie narzeka, no jedyne rozczarowanie które pojawia się przy TRZYPSY to fakt, że tak mało. 

To polski produkt- więc tym bardziej zachęcam Was byśmy wspierali się w tych trudnych czasach! 

Ja tak jak wspominałam wcześniej TRZYPSY podaje głownie jako dodatek, i pod tym kątem sprawdza się super. Wypróbujcie i dajcie znać jak było u Was! 

Dziękujemy Happy Snacky za zaufanie i wybór nas kolejny raz :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz