facebookinstagram youtube

19 listopada 2022

Dry Bed - testy w ramach TOP for DOG

 


Czy Dry Bed to jeden z niezbędników w psim/kocim domu! Jak sprawdził się ten od BubaPet? Przeczytajcie! Dry bed - kilka informacji Powinnam zacząć od tego, że Dry Bed, który otrzymaliśmy do testów od BubaPet to oryginalny, angielski dry bed, o wymiarach 100 x 75 cm. 
Jest podgumowany, a dzięki temu, że ma anypoślizgowy spód, może służyć nie tylko jako posłanie, ale także jako miejsce do ćwiczeń z psami. 
Dry bed ma tą magiczną moc, że zawsze jest suchy! Więc sprawdzi się także idealnie jako posłanie w klatce, nawet jak położy się na nim mokry pies - dry bed izoluje wilgoć, na zewnątrz pozostając suchym. 
Jest łatwy w czyszczeniu, żeby zebrać sierść wystarczy przejechać wilgotną dłonią, ale oczywiście można go też odkurzać i prać w temperaturze 40 stopni. 

Użytkowanie 
Może niektórym się narażę ale w mojej opinii nie ma lepszego posłania dla psów, niż porządny dry bed, taki jak ten od BubaPet! 
Fantastycznie sprawdzi się w praktycznie każdej sytuacji i porze roku! 
Może służyć nie tylko jako posłanie ale także podłoże do treningów, chętnie śpi na nim psi senior a także szczeniak, nie powoduje alergii, nie grzeje zbyt bardzo, więc nawet takie psy jak Enzo które lubią spać w chłodnym, korzystają z niego. 
Do wyboru macie naprawdę bardzo dużo wzorów, polecam zajrzeć na https://www.bubapet.pl/index.php?id_category=5&controller=category

Dla mnie to must have, który wystarcza na lata! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz