facebookinstagram youtube

10 listopada 2022

Meat Stuff- testy gryzaków w ramach TFD

 


Gryzaki to jeden z produktów, który uważam, że każdy opiekun psa powinien posiadać. Gryzienie i żucie to jedna z podstawowych potrzeb psa, tylko jak wybrać dobre gryzaki gdy na rynku jest ich aż tyle? 


MEAT STUFF - nowość 

Jedną z marek, którą poznałam dzięki plebiscytowi TOP for DOG jest właśnie Meat Stuff. To polska marka produkująca gryzaki bez użycia polepszaczy chemicznych, konserwantów czy gliceryny. Ich produkty powstają z polskiego mięsa. 


Do testów otrzymaliśmy różnorodne zestawy ich produktów, wśród nich był np zestaw na długie życie, zestaw dla szczeniaczka i seniora czy zestaw dla alergików. Wybór naprawdę jest spory a pełną listę produktów znajdziecie na https://sklep.meatstuff.pl/

Każdy zestaw znajduje się w plastikowym opakowaniu z wygodnym strunowym zapięciem, dzięki czemu zachowuje świeżość. 
Gryzaki bardzo przypadły do gustu moim psom- zawsze były chętnie jedzone i nikt, włącznie ze szczeniakiem, nie miał żadnych problemów z ich trawieniem. 
Generalnie jeśli chodzi o ich jakość, opakowanie i reakcje psów, nie mam zastrzeżeń. Jedyne na co chciałabym zwrócić uwagę to zawartość części zestawów- znajdują się w nich bowiem gryzaki, których ja osobiście nie podałabym moim psom np kość łopatkowa wieprzowa. Pomyślicie, że jestem nadgorliwa i być może tak jest, ale zwyczajnie przy stadzie psów wolę unikać ryzyka. 

Mimo wszystko daję plusa marce za różnorodność. Wsród zestawów każdy opiekun psa znajdzie coś co będzie pasować do danego psa, zachęcam jednak do sprawdzenia dokładnie co znajduje się w danym zestawie :)  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz