facebookinstagram youtube

21 listopada 2022

FLEXADIN FOR LIFE - testy w ramach TOP for DOG

 Od dawna znam i stosuje Flexadin Advance, który wielokrotnie zalecała nam nasza pani weterynarz, a teraz mieliśmy okazję także sprawdzić nowość czyli Flexadin for Life! Słyszeliście już o nim? 


Nowa wersja 

Flexadin for life pomaga utrzymać stawy pupila w aktywności i mobilności przez lata. Tak jak w przypadku Advance, również występuje w postaci kąsków. 

Z serii for life otrzymaliśmy Flexadin Young Dog Maxi (jest jeszcze wersja mini - w zależności od masy ciała psa). Seria ta przeznaczona jest do wzmocnienia struktury chrząstki- tak aby zapewnić dobrą amortyzację i płynność ruchów stawów. 

W przypadku psów starszych niż 2 lata, wybierzcie Flexadin Adult Dog, którego zadaniem jest zneutralizowanie mechanizmów uszkadzających chrząstkę stawową.

W składzie znajdziecie: 

  • chondroitynę 
  • glukozaminę
  • czarci pazur 
  • kwasy omega 3 
  • witaminę E 

Każde opakowanie zawiera aż 60 kęsów. 

Jeśli chcesz dokładnie zobaczyć jak działa - zapraszam TU


Lepiej zapobiegać niż leczyć 


Lepiej zapobiegać niż leczyć - z takiego założenia wychodzę. Jeśli widzisz, że Twój pies odczuwa dyskomfort przy wstawaniu, po spacerze, schodzenie po schodach jest dla niego wyzwaniem, to obowiązkowo udaj się na wizytę do ortopedy. Kiedy masz pewność, że Twojemu psu nic nie jest, a chcesz profilaktycznie zadbać o jego stawy wybierz Flexadin for Life. Produkt został mi polecony przez jednego z najlepszych ortopedów w Polsce, więc mogę śmiało polecić go i Wam :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz