facebookinstagram youtube

2 sierpnia 2017

Test adresówki MyFamily


Czas na przedstawienie kolejnego produkty który ostatnio sprawdzaliśmy w ramach pełnienia funkcji Ambasadora TOP for DOG
Wszyscy psiarze znają Canifel i to właśnie w tym sklepie dostępne są adresówki MYFAMILY

Adresówki te zostały zaprojektowane, we włoskiej fabryce biżuterii, tak aby spełniały swoją funkcję identyfikatora a przy tym były po prostu ozdobą. Wykonane są z wysokiej jakości stopów metali, wypełnione odporną i ręcznie nakładaną farbą kauczukową. 
Do wyboru mamy 14 serii m.in glam, chic, bronx. 
Ja od początku zachwyciłam się serią Friends, która przedstawia popularne rasy psów i kotów, dostępnych jest bodajże 150! różnych wzorów. 

Taaaa dammm oto i ona! Jedna z piękniejszych adresówek jakie widziałam! 


Adresówki My Family mają zaokrąglone krawędzie aby były bezpieczne dla zwierząt i ich opiekunów. W zestawie znajdziemy małe, ale solidne, kółko za pomocą którego łatwo można doczepić adresówkę do obroży. 
Grawer z numerem telefonu, nie jest może jakoś szczególnie rzucający się w oczy ale spokojnie nawet osoby z dużą wadą wzroku, będą w stanie odczytać znajdujące się tam informacje. 


Jak sprawdziła się podczas testów?

Rewelacyjnie! Wciąż wygląda jak nowa. Jest piękna <3 Jestem zauroczona tym borderkiem z twarzą nieskalaną myślą :D.
Śmiałam się trochę na początku, że sama siebie przekonuję tą adresówką, że mam border collie. Wynika to z faktu, że często spotykani przez nas ludzie nie wierzą mi, że Zonda jest borderem. Na początku mylona była z husky albo malamutem, przez swoje niebieskie oczy. Teraz słyszę, że może być ozikiem ale najpewniej to jest jakiś mix :) A jak już usłyszą, że kupiona w Czechach to tylko z pobłażaniem na mnie patrzą i mówią, że zostałam oszukana...
Zaklinam więc rzeczywistość aby wyrósł z niej border :)

Wracając do sedna, nie muszę pisać, że adresówka to element zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo naszemu psu, wszyscy doskonale to wiedzą.
My Family oprócz tego, że spełnią tę funkcję, jest solidna (szczenię naprawdę mocno szaleje) i piękna. Moje oczekiwania spełnia w 110%, w związku z tym, że dodatkowo za każdym razem jak na nią patrze wzbudza uśmiech na mojej twarzy.


5 komentarzy:

 1. Piękna jest! Nasza najbardziej trwała jest nieaktualna z powodu zmiany numeru i chwilowo kupiłam zwykłą zawieszkę więc czas rozejrzeć się nad czymś nowym :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest rewelacyjna!Po roku wciąż jak nowa! Trwała i nie ma możliwości zagubienia.Mocne kółko.Las,woda,zabawy z innymi psiakami.Póki co niezniszczalna.Polecamy

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna adresowka... zaczynam Wam zazdrościć :D . My również uwielbiamy sklep Canifel.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna adresówka! Proszę jeszcze o aktualizację za parę miesięcy, bo mojej znajomej podobna (bo nie wiem jaka to była firma) po jakimś czasie zupełnie wypłowiała...

  OdpowiedzUsuń