facebookinstagram youtube

19 października 2018

Legowisko Auuu.pl - testy w ramach TOP for DOG

Bardzo cenię sobie fakt ambasadorowania w TOP for DOG, dzięki czemu mam możliwość poznać i przetestować wiele nowych produktów.
Jedną z firm o których nawet do tej pory nie słyszałam jest auuu.pl., znacie ich?
Jeśli nie, to mam nadzieję, że dzięki mojej notce uda się ich poznać chociaż troszkę :) Produktem których otrzymałam do testów jest ponton o wdzięcznej nazwie "Nie kumam" :P
Bardzo chciałam legowisko na którym będzie mogła odpoczywać cała trójka, dlatego zdecydowałam się na rozmiar XL - czyli 130x90x13.
Jak się okazało był to strzał w 10 bo nie dość, że #malipieskowie mogą odpoczywać jednocześnie to dzięki temu, że zdecydowałam się na taki typ legowiska,  jest im w dodatku wygodnie bo ponton posiada ranty na których  mogą oprzeć głowy.

Jeśli chodzi o samo legowisko, jak podaje producent górna powłoka zewnętrzna jest z wysokogatunkowej, wodoodpornej tkaniny o niezwykle trwałym druku, która to posiada zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć.Powłoka zewnętrzna dolna stworzona jest z tkaniny z apreturą antypoślizgową, dzięki czemu pieski wskakując z rozpędu do legowiska nie robią wielkiego ślizgu bo legowisko trzyma się w miejscu.

Ponton wypełniony jest pianką tapicerską, w naszym przypadku, w rozmiarze XL wynosi ona 5 cm, w kołnierzu znajdziemy zaś mix pianki i kulki silikonowe.


Oprócz danych technicznych i informacji, że legowisko jest wodoodporne i wytrzymałe warto abyście wiedzieli, że jest tez "rozbieralne". Pokrowiec można prać w temperaturze 30 stopni.


Po dwóch miesiącach testów, z pełną odpowiedzialnością mogę napisać, że ponton nie kumam jest po prostu świetny!
Rzeczywiście praktycznie wcale się  nie brudzi. Psy po porannym spacerze potrafią wpakować się na niego wilgotnymi łapami, wystarczy je tylko odkurzyć i znów jest jak nowe!
Rozmiar XL rzeczywiście jest duży, zobaczcie na poniższe zdjęcie, obok wyciągniętego Enzka jest jeszcze naprawdę sporo miejsca. Na naszym instagramie mogliście też zobaczyć, że trio dosyć często odpoczywa na nim jednocześnie.


Na pewno legowisko jest też wygodne, bywają sytuacje, że psy wybierają je zamiast kanapy. Fakt ten świadczy sam za siebie...

 

Podoba mi się także wykonanie. Widać, że jest bardzo dopracowane. Nie wychodzą  z niego żadne nitki, nie pojawiły się dziury od pazurów. Ci co widzieli je na żywo mogą potwierdzić :)My polecamy! Do wyboru macie wiele ciekawych wzorów zerknijcie na stronę https://auuu.pl/
Podczas EDS miałam okazję odwiedzić stoisko z produktami Auuu.pl i moją uwagę przyciągnęły jeszcze saszetki i nerki, zobaczcie je na stronie :)

Przypominamy także, że warto abyście oddawali swój głos w plebiscycie TOP for DOG  http://www.topfordog.pl/produkty-2018


2 komentarze:

  1. Piękne kolory tego legowiska! Iście jesienne! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale piękny ten ponton legowisko. Właśnie zastanawiam się jakie nowe legowisko kupić dla mojego mopsika. Chyba rozważę zakup z Auuu.

    OdpowiedzUsuń