facebookinstagram youtube

1 lipca 2014

czas na agility :)

Postanowiliśmy spróbować.
jakoś w kwietniu zaopatrzyliśmy się w mini torek, zakupiony w internetowym sklepie Tchibo. Wykonanie nie jest może zachwycające ale jak na początek myślę, że się sprawdził. 
Każdą z przeszkód można szybko złożyć i schować do torby, które przyszły razem z zestawem. Dzięki temu jest on idealny dla osób, które nie mogę go rozstawić na stałe w swoim ogródku. 
Na potrzeby poniższych zdjęć tor rozłożony został na szybko i zajęło to nie całą minutę :) martwiłam się, że tunel nie wytrzyma szaleńczego biegu Enzka ale po kilku razach  mogę napisać, że ma się dzielnie a dodatkowo łatwo można go umyć. 
Jak na takie domowe treningi to jestem zadowolona z zakupu :) 


12 komentarzy:

 1. ale fajny tor :D my mamy tylko 3 przeszkody i slalom i to zrobione z domowej roboty, czyli z drewna :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny torek. A jak wam idzie w agility? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po 2 treningach mogę napisać, że zastrzeżeń do psa nie ma nikt, gorzej z właścicielką... śmieją się ze mnie ze z żółwiem powinnam biegać bo Enzo jest dla mnie za szybki :D

   Usuń
 3. sąsiad ma zawsze coś do wszystkich :D więc w sumie nikt się nim nie przejmuje oprócz mnie....ale przez te 2 minuty ,na które rozłożyłam tor, chyba nie zdążył mnie dojrzeć :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a no i mamy kolejnego psa w bloku (chow-chow) więc sąsiad pewnie szykuje kolejną partię listów :D

   Usuń
 4. Powodzenia Wam życzymy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szybko rozłożyć, szybko sesyjka treningowa, szybko złożyć i nikt się nie połapie, że coś tu w ogóle istniało. :D
  My mamy torek "z wszystkiego po trochu, bo niektóre hopki, kółko, slalom i tunel - kupione, a resztę hopek, skok w dal - zrobione, a z kładki korzystamy na wiejskim placu zabaw. ;)
  Powodzenia w treningach oraz w nabieraniu szybkości, aby psa dogonić. ;p

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna inicjatywa, Zac bardzo polubił agility, jednak uważam, że wejściówka na profesjonalny tor jest za droga. Oczywiście na moją kieszeń.
  Mogę zapytać ile kosztowała całość?

  OdpowiedzUsuń
 7. Super pomysł :)
  My też mamy swój "mini" torek, przeszkodę, slalom i tunel, ale Piano może korzystać tylko z tunelu, jest jeszcze za mały na inne przeszkody :)
  Pozdrawiamy:) http://borderoli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń