facebookinstagram youtube

1 grudnia 2020

Legowisko turystyczne BAGBED od Hectolove - testy w ramach TOP for DOG

 

Jako psiamatka, właścicielka 4 psów i miłośniczka psich gadżetów, uwielbiam wszelki nowinki na rynku. Jedną z nich stworzyła marka Hectolove - legowisko, które może być także torbą, czyli spełnia funkcję 2 in 1. Przyznajcie, że my, psiarze, zawsze zabieramy ze sobą wiele różnych rzeczy: jak nie miskę, to piłeczkę, smycz, itd itd. 
Tym bardziej byłam ciekawa tego produktu i chętnie przetestowałam go z moimi psami ;) 

BAGBEDTak jak wspomniałam, legowisko turystyczne BadBed ma za zadanie połączyć w sobie funkcję przenośnego legowiska ale także torby, do której możesz na czas podróży umieścić najpotrzebniejsze rzeczy. 
Po jego rozłożeniu - rozpięciu trzech napów- zamiast torby mamy już legowisko, w kształcie koła o średnicy 100 cm. Tkanina, którym wewnątrz wypełnione jest legowisko jest bardzo miła w dotyku, psy bardzo chętnie na niej się kładą. Zewnętrzna warstwa została wykonana z codury, która przstosowana jest do kontaktu z podłożem. 

Legowisko występuje w dwóch kolorach: szarym i czarnym - https://hectolove.com/kategoria/podroze/legowisko-turystyczne-bagbed


Testy Legowisko testowaliśmy w różnych miejscach. Było ze mną na seminarium agility, na które pojechałam sama z Zondą. Wygodnie mogłam w nim umieścić wodę, miskę, piłkę. Całość narzuciłam na ramię, dzięki czemu bez większych problemów z bagażem dotarłam na plac. 
Znacie zapewne to uczucie gdy zanim rozpocznie się jakieś wydarzenie, wy jesteście zmęczeni bo trzeba tyle rzeczy dla psów przenieść z auta, a przecież ręce są tylko dwie.... 
Legowisko od Hectolove jest pojemne, w ramach testów nosiłam w nim nawet Kikę (która to nie chciała wstać gdy ją o to prosiłam), dlatego mogę Wam zdradzić, że legowisko bez problemu udźwignie i bez szwanku przeniesie jakieś 6,5 kg ;)  


 

Akurat jak planowaliśmy się wybrać na testy legowiska do jednej z kawiarni, pojawiły się kolejne koronawirusowe obostrzenia, ale nie ma tego złego. Zbiegło się to w czasie z naszą przymusową chwilową przeprowadzką, z związku z remontem schodów w naszym w domu. Przy czterech psach, w tym jednym szczeniaku, uwierzcie mi, że powinnam pakować się do busa... Tym bardziej torba/legowisko zdało egzamin. Spokojnie mogłam zapakować do środka karmę i miski, a po przyjeździe na miejsce tymczasowego zamieszkania, legowisko sprawdzało się jako miejsce odpoczynku dla psów. 
Jak widzicie poniżej Kika chciała by było to tylko jej miejsce odpoczynku, ale Zonda miała podobny plan ;) Według mnie jest to super produkt i super pomysł. Legowisko wykonane jest bardzo estetycznie, jest funkcjonalne i życzę marce Hectolove by podbiła swoimi produktami rynek, bo widać, że w to co robią wkładają dużo serca!

6 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe legowisko! :) Na pewno warto rozważyć jego zakup lub poszukać produktu podobnego

  OdpowiedzUsuń
 2. O wow! Nie widziałam takiego legowiska. Psiakom najwyraźniej się podoba ;) Na początku myślałam, że to torba na zakupy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda super! Mało miejsca zajmuje i jeszcze można coś w nim schować - dwa w jednym!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kapitalny wpis, bardzo lubię czytać je u Pani, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna koncepcja, lubię takie praktyczne rzeczy. Ciekawe jak po praniu będzie wyglądać takie legowisko?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne! nawet nie pomyślałem, że można coś takiego kupić, wow

  OdpowiedzUsuń