facebookinstagram youtube

8 listopada 2023

Bulion kostny dla psa- hit czy kit? - testy w ramach TOP for DOG

 


Ile to razy w ostatnim czasie widziała/e/ś jak sklepy zoologiczne zachęcają do kupna bulionu kostnego? Jak psi influencerzy podawali go swojemu psu? Czy warto podawać go swojemu psu?BULION KOSTNY - co to takiego? 

Bulion przygotowywany jest ręcznie, nie zawiera żadnych przypraw, więc nawet i ludzie mogą do przetestować ( jest jakości human grade) :) Gotowany jest przez co najmniej 12 godzin, nie zawiera tłuszczu, jest więc niskokaloryczny. Dlaczego warto podawać bulion? 

  • Bulion zapewnia odpowiednie nawodnienie organizmu psa. Możesz podawać go nie tylko po treningu, spacerze, ale także gdy Twój pies ma gorączkę czy biegunkę. 
  • Odpowiednio gotowany bulion jest naturalnym źrodłem kolagenu, wspomagającego stawy i prawidłowe trawienie. 
  • Nie zawiera tłuszczu, przez co jest niskokaloryczny. Może Ci pomóc w walce z otyłością u psa :)
  • Jest super dosmaczaczem! Psy go uwielbiają! 
  • Można go mrozić i podawać jako urozmaicenie w diecie psa. 
  • Występuje w kilku smakach 
Testy 

U nas bulion stosowany był głównie po treningach i intensywnych spacerach, sprawdził się rewelacyjnie! Część moich psów nie bardzo chce pić zwykłą wodę, wystarczyło dodać odrobinę bulionu i cała micha picia znikała! Opakowania są estetyczne, otwarcie go jest proste, a forma saszetki jest fajna do umieszczenia w plecaku czy torbie treningowej. Jeśli chodzi o smak moje psy dają 10/10! 
Ja nie próbowałam, chociaż muszę przyznać, że zapach jest kuszący :) 
W mojej opinii to fajny produkt, który zadowoli niejednego psa! Jest przystępny cenowo, więc jeśli macie okazję, to sprawcie radość swojemu psu! 
Dostępny między innymi w sklepie Ofiufiu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz