facebookinstagram youtube

13 listopada 2023

DoggyRade - testy w ramach TfD

 DoggyRade szturmem wdarły się na rynek branży zoo, więc nie byłabym sobą gdybym nie sprawdziła tej nowości! Co moje psy na to? 


DoggyRade to napój izotoniczny dla psów. Do testów otrzymaliśmy 3 rodzaje, więc pokrótce scharakteryzuję je dla Was: 


  • DoggyRade, tzw. klastyczny, to napój izotoniczny z prebiotykami dla psów, który to oprócz wsparcia nawodnienia i ochorny układu trawiennego, jest także świetną przekąską np. jako uzupełnienie do mat albo jako nagroda podczas treningu. 
  • DoggyRade Pro, który tak jak jego poprzednik, wspiera nawodnienie ale pomaga także odzyskać zdrowie po zaburzeniach jelitowych. Jego formuła jest bogatsza, ponieważ zawiera też elektrolity i glukozę. 
  • YummyRade, to dodatek do posiłków, który jest niskotłuszczowy i niskokaloryczny. Może być stosowany jako dosmaczacz, z tak zwanymi dodatkami np. prebiotykami. 


Wszystkie trzy mają wygląd a nawet zapach rosołu, i moje psy akurat spożywały je chętnie. Czy z wodą, czy po prostu na matach, znikały w mgnieniu oka. 

Pełne składy produktów znajdziecie TUTAJ
Wiem, z waszych wiadomości, że sporo osób ma też psich niejadków, więc myślę, że YummyRade jest doskonałym pomysłem właśnie dla takich psiaków. 

W mojej opinii, izotnik, szczególnie latem, jest potrzebny, bo jak traficie na takiego psa jak np. Miu, która samej wody to już niespecjalnie się napije, to aby zmieniła zdanie, wystarczy dodać jej pare kropel i spokojnie można kontynuować trening.  

Dajcie znać jak DoggyRade smakował Waszym psom! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz