facebookinstagram youtube

17 listopada 2023

Legowisko ortopedyczne Wuffi od BedDog- testy TfD

 


Dwóch seniorów na pokładzie. Część stada w treningu. Jak zadbać o ich komfort? Dobre żywienie, wizyty u fizjoterapeuty, ale ważny jest także komfort odpoczynku. Tu z pomocną przychodzi marka BedDog. 


Legowisko Wuffi 
Zacznijmy od kilku danych od producenta: 


" Dzięki wysokiej jakości materaca z połączeniem pianki MEMORY FOAM i COMFORT FOAM Pies może się cieszyć głębokim i regenerującym snem.

Materac doskonale dopasowuje się do kształtu Pupila, zapewniając najwyższy poziom wygody. Górna warstwa pianki MEMORY FOAM idealnie układa się pod ciałem psa, dbając o prawidłowe wsparcie, natomiast dolna warstwa pianki COMFORT FOAM dba o utrzymanie stabilności podczas snu, zapewniając zdrowy wypoczynek. Legowisko jest wykonane z wysokiej jakości materiałów (Imitacja skóry, która jest stosowana ochronnie do jazdy konnej. W utrzymaniu czystości wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.Tkanina jest wodoodporna.) oraz (Tkanina MELANGE, z której obszyte jest wnętrze legowiska. Używana jest również w produkcji mebli.) W połączeniu tkaniny stanowią wyjątkową odporność na sierść, zapachy i brud. Pokrowiec jest zdejmowany i można go prać w pralce w temperaturze 30 stopni, używając siatki ochronnej) Spód jest antypoślizgowy, (przy praniu należy składać spodem do środka, by wypustki nie uległy uszkodzeniu podczas tarcia bębna.)"


TESTY Dla mnie jako opiekuna ważne jest także zachowywanie czystości. Muszę przyznać, że legowisko Wuffi rzeczywiście nie przyciąga sierści i nie zbiera wszystkich kłaków z naszego domu, za co ma ogromny plus. Przy intensywnym użytkowaniu narazie nie miałam potrzeby go prać - wystarczyło je odkurzyć, albo przetrzeć wilgotną ściereczkę, a było jak nowe. 

Najważniejsze pytanie czyli- czy psy chcą w nim spać? TAK! Bardzo chętnie korzysta z niego całe stado. Nawet jeśli w ciagu dnia część z nich wybiera chłodniejsze miejsca do spania, bo mogę zaobserwować, że wieczorem kolejka przy legowisko jest już wzmożona. Także, my polecamy! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz