facebookinstagram youtube

13 listopada 2023

Poduszka Imperial Plus od Royal Pet- testy TfD

 


Marka Royal Pet odkąd tylko ich poznałam zachwyciła mnie swoją jakością i dbałością o detale. Czy to się zmieniło? Czy poduszka Imperial Plus zdała egzamin? Zapraszam! 


Producent podaje, że poduchę wyróżnia: 

" - certyfikowana (OEKO-TEX STANDARD 100) tkanina tapicerska najwyższej jakości o właściwościach utrudniających wchłanianie cieczy, - w pełni rozbieralny do prania pokrowiec, - antyalergiczne wypełnienie, - antypoślizgowy spód, - piękna kolorystyka, - luksusowy design..."


Czy to wszystko prawda?
Zdecydowanie!

Już na pierwszy rzut oka poduszka/legowisko robi doskonałe wrażenie! Piękne nasycone kolory, miły w dotyku a przy tym dość odporny na brud pokrowiec, to kolejne atuty. Dodatkowo biorąc pod uwagę, że testy kończyliśmy jesienią, muszę podreślić, że pokrowiec był już prany kilkukrotnie, a mimo to zachował swoją jakość i wygląd.Możecie wierzyć bądź nie, ale choćbym bardzo chciała się przyczepić i znaleźć jakiś minus tego legowiska, to nie mogę... Tam po prostu wszystko gra :) Jest ładne, porządne i z tego co zauważyłam to wygodne. Z perspektywy psa jedyne czego może brakować to oparcia, bo czasami w trakcie snu zdarzało im się spaść z poduchy. 

W każdym razie my bardzo je polecamy! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz