facebookinstagram youtube

8 grudnia 2017

Projekt Prezent 2017

Zwykle na blogu piszę o moich psach, dziś jednak chciałabym przedstawić Wam kogoś wyjątkowego.
Oto Willy, jest młodym psiakiem, który trafił pod opiekę Fundacja Pod Psia Gwiazda prawie rok temu, jako dwumiesięczne szczenie.


Willy to psiak którego postanowiliśmy wesprzeć w ramach akcji organizowanej przez psich blogerów-  PROJEKT PREZENT.
W zeszłym roku nie wierzyłam, że taki nasz skromny blog da radę coś zadziałać i wspieraliśmy akcję tylko jako darczyńcy. W tym roku do działania przekonała mnie Ola - makulscy.com i jeszcze parę innych blogerów, dzięki :**
Akcja ta organizowana jest raz do roku, przed świętami i ma na celu wsparcie bezdomnych psiaków, wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w wydarzeniu na fb (link wyżej). 
Dlaczego Willy? 

To pies który pod początku swego krótkiego życia miał pod górkę...
Został znaleziony przy torach w Szczytnej, nieopodal Kłodzka, ze złamanym kręgosłupem.
Fundacja Pod Psią Gwiazdą, rozpoczęła walkę o jego sprawność. Krocie kosztowały jego wizyty u różnych specjalistów, zabiegi i rehabilitacje. Niestety rdzenia nie udało się uratować i mały Willy wylądował na wózku. Jego przyszłość nie wygląda kolorowo, bo kto przygarnie niepełnosprawnego psa? 
Dlatego my postanowiliśmy go wesprzeć! Nie tylko różnego rodzaju produktami, cicho marzymy także, że ktoś się w nim zakocha i może jeszcze przed świętami znajdzie swój wymarzony dom...
Willy nie przejmuje się swoją ułomnością, jest wesoły i kontaktowy. 
Ma wózek, który umożliwia mu spacery na dwóch łapkach. Jak doniosła mi Asia, jedna z wolontariuszek, ten psiak jest przykładem tego jak pięknie można walczyć z  przeciwnościami losu.

Willy oprócz kochającego domu potrzebuje także: 
- suchej karmy Royal Canin Gastro Intensial
- mokrej karmy
- obroży
- szelek
- smyczy
- szelek
- kocyków
- zabawek
- środków na kleszcze/pchły
- środków dezynfekcji
- z wszelkich smakołyków i pyszności także będzie zadowolony :) 

Psiak waży ok 12 kg. 


Jeśli chcesz wesprzeć Williego napisz do nas na Enzo- bordercollie and Girls lub na enzo.bordercollie@gmail.com 
Każdy, nawet najmniejszy dar to ogromne wsparcie dla Williego. Jeśli jesteś z Wrocławia, możemy umówić się na odbiór osobisty ale oczywiście zachęcam także do wysyłania darów. Przesyłkę osobiście dostarczę osobiście 24-ego grudnia. 
Poniżej zostawiam Wam informację, którzy blogerzy biorą udział w akcji a także jej regulamin. Regulamin akcji Projekt Prezent 2017:

1. Akcja trwa od piątku 8/12/2017 do piątku 22/12/2017
2. Akcję organizują osoby prowadzące blogi: makulscy.comPufoświatEnzo - BorderCollie & GirlsNa kanapie siedzi piesDziabongowoOto JankaZ widokiem na góry - CardimaniaJa, FrelkaWest wkurzony. Aktywnie wspierają nas również Zamerdani. Na potrzeby akcji wszyscy wyżej wymienieni będą dalej nazywani blogerami.
3.Blogerzy biorący udział w akcji wybrali psiaka przebywającego pod opieką fundacji/hoteliku/domu tymczasowego, którego chcą wspomóc zbierając najpotrzebniejsze dla niego produkty/rzeczy.
4. Każdy z blogerów na swoim kanale zamieścił informacje o produktach/rzeczach, które zbiera dla wybranego psiaka.
5. Możesz się przyłączyć do akcji przekazując prezent dla wybranego psiaka na ręce blogera, który prowadzi zbiórkę. Paczkę możesz przesłać pocztą, kurierem, czy paczkomatem na adres blogera (sam pokrywasz koszt przesyłki). Możesz dokonać zakupu w sklepie internetowym i zamówić przesyłkę na adres blogera. Możesz również umówić się z blogerem na odbiór osobisty, bądź ustalić inny sposób odbioru prezentu– po prostu napisz do wybranego blogera!
6. W trakcie trwania akcji bloger kilkukrotnie zamieszcza zdjęcia otrzymanych prezentów na swoim fanpagu.
7. W ciągu tygodnia po zakończeniu akcji bloger przekazuje wszystkie zebrane produkty i rzeczy opiekunom wybranego psiaka.
8. Opiekun psiaka zamieszcza zdjęcia wszystkich otrzymanych produktów/rzeczy i upublicznia je na swoim kanale, bądź przekazuje do upublicznienia blogerowi.
9. Zbiórka jest dobrowolna. Bloger nie czerpie z tego tytułu ŻADNYCH korzyści materialnych.


1 komentarz:

  1. Super! Mam nadzieję, że będzie więcej takich akcji dla psiaków.

    OdpowiedzUsuń