facebookinstagram youtube

27 grudnia 2017

Chuckit! Kick Fetch Max Glow - test piłki

Nie wiem jak Wy ale ja nie znoszę zimy, szczególnie gdy nie ma śniegu.
Krótkie dni, szybko zapadający mrok, jak tu się bawić z psem poza domem?

Na szczęście ktoś już o tym pomyślał :)

Nie znam "psiarza", który nie słyszał o Chuckit! Sama w swojej kolekcji mam kilka piłek tej firmy i generalnie jestem z nich zadowolona.
Ostatnio dzięki uprzejmości Zwierzakowa -  sklep zoologiczny internetowy mieliśmy możliwość przetestowania kolejnego produktu Chuckit! a dokładnie Kick Fetch Max Glow.Zabawka przeznaczona jest do aportowania o każdej porze! Jak podaje producent wystarczy piłkę wystawić na 5-10 minut pod jasne źródło światła by świeciła do 30 minut. 


Jak to się dzieje, że piłka świeci?


Posiada świecący w ciemności nadruk 3D oraz ogumowane świecące boki. W mojej opinii nie świeci tak mocno jak np. Max Glow ale na pewno da się ją spokojnie zlokalizować po zmroku :) 


Twój pies uwielbia grać z Tobą " w nogę"? 
Jeśli odpowiedź brzmi tak, to jest to idealna zabawka dla niego! 
Ja trochę obawiałam się, że rozmiar L będzie za duży dla borderów, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Z piłką radę dawała sobie nawet mała Kika :) 


To, że piłka jest spora (średnica 20 cm, waga około 330 gram) sprawia, że dla psa jest jeszcze bardziej atrakcyjna. W myśl zasady, im trudniej tym większa satysfakcja! 
Dzięki rowkom w piłce psu uda się ją przynieść w pysku, chociaż wymaga to trochę zachodu. Piłka wykonana jest  z pianki pokrytej nylonową tkaniną. Ślady po psich staraniach jej utrzymania w paszczy są widoczne, jednak nie są one znaczące.

Największy fan gry w nogę, czytaj - Enzo, pokochał ją całym swoim serduszkiem <3
Do pełni szczęścia zabrakło jedynie świętego spokoju, bo dziewczynki nie dawały za wygraną i wciąż starły się mu ją zabrać.

1 komentarz:

  1. Ciekawe, ja jeszcze nie słyszałam o piłce świecącej w ciemności, ale może się skuszę :D

    OdpowiedzUsuń